آسان سیگنال

پرسش های

متداول

ارز دیجیتال

1ارز دیجیتال چیست؟
ارز دیجیتال یا رمز ارز (Cryptocurrency) شکل خاصی از پول دیجیتال است که بر پایه علم رمزنگاری ایجاد شده است و در آینده به پول رایج در جهان تبدیل خواهد شد.
2بیتکوین چیست؟
بیت کوین نوعی ارزدیجیتال است که می‌توانید با آن خرید کنید، سفارش‌ آنلاین انجام دهید، به هر کسی که دوست دارید در هر نقطه از جهان پول بفرستید یا حتی آن را به عنوان نوعی سرمایه‌گذاری در نظر بگیرید.
3چند تا ارز دیجیتال وجود دارد؟
تا به امروز که در اواسط سال 2020 قرار داریم ، بیش از 3000 ارز دیجیتال وجود دارد و هر روزه تعداد زیادی به آن افزوده می شود.
4کاربرد ارز دیجیتال چیست؟
ارزهای دیجیتال کاربردهای فراوانی دارند و هر کدام برای هدف خاصی به وجود آمده اند . برای مثال ، یکی از کاربرد های بزرگ رمزارزها در قسمت بانکداری و انتقال پول است.
5ارز دیجیتال را از کجا می شود خرید؟
ارزهای دیجیتال را می توان از صرافی ها و بروکرهای بزرگ و معتبر دنیا با پرداخت دلار یا یورو یا ارزهای دیگر خریداری کرد که متاسفانه این امر در ایران ، به دلیل تحریم های بانکی و متصل نبودن افراد داخل ایران با بانک جهانی امکان پذیر نمی باشد.
6خرید ارز دیجیتال در ایران به چه صورت است؟
در ایران صرافی هایی وجود دارند که خرید و فروش ارزهای دیجیتال انجام می دهند. توجه داشته باشید که از صرافی های معتبر خرید کنید تا مورد سو استفاده ی کلاهبرداران قرار نگیرید.
7کیف پول ارز دیجیتال چیست؟
کیف پول ارز دیجیتال ، مکانی برای نگه داری ارزهای دیجیتال شماست . کیف پول ها در انواع مختلف سخت افزاری ، نرم افزاری ، تحت وب و کاغذی وجود دارند.
8معاملات روزانه ارز دیجیتال کجا انجام می شود؟
معاملات در صرافی های بزرگ جهانی انجام می شود. برای ثبت نام در صرافی باینانس ، بزرگترین صرافی دنیا ، به صفحه ی پیش نیازها مراجعه کنید.

آسان سیگنال

1چطور نشانه خرید و فروش رایگان دریافت کنم؟
با ثبت نام در سایت ، می توانید نشانه های های رایگان ما را دریافت کنید.
2چطور در سایت ثبت نام کنم؟
وارد قسمت ثبت نام شوید. با وارد کردن مشخضات خود ثبتنام کنید.
3پسوردم را فراموش کرده ام. باید چه کار کنم؟
وارد قسمت ورود به حساب کاربری شوید سپس روی گزینه فراموشی رمز عبور کلیک کرده و شماره موبایل خود را وارد کنید. کدی 4 رقمی به موبایلتان اس ام اس خواهد شد و با وارد کردن آن کد می توانید رمز ورود خود را تغییر دهید.
4چجوری تخفیف بگیرم؟
اگر با کد معرف شخص دیگری ثبت نام کنید 10 درصد تخفیف می گیرید و به کیف پولتان در سایت اضافه می شود. همچنین به ازای هر نفری که با کد معرف شما ثبت نام کرده و اشتراک تهیه کند نیز 10 درصد تخفیف می گیرید و به کیف پولتان در سایت اضافه می شود.
5آیا سقفی برای تخفیف وجود دارد؟
خیر ، هیچ سقفی در تخفیف وجود ندارد و نخواهد داشت. و به ازای هر نفر که با کد معرف شما ثبت نام کند و اشتراک تهیه کند ، 10 درصد از مبلغ به کیف پولتان اضافه می شود و شما می توانید با استفاده از مبلغ موجود در کیف پولتان ، اشتراک تهیه کنید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و سوال هایتان را بپرسید


 
 
خرید اشتراک